Не можу знайти докумет: що робити?

Пошук відбувається за полями, що є в картці документу. Тобто, коли Ви вводите текст для пошуку, орієнтуйтеся на поля в картці. Тому рекомендуємо використовувати можливості розширеного пошуку, адже там одразу можна вказати ті дані, що цікавлять Вас у документі по конкретних позиціях. Таким чином, Ви будете мати більш точну видачу документів, серед яких вже буде значно легше знайти шуканий. Вкажіть максимальну кількість відомих даних про документ. Наприклад, який відділ відповідальний за його виконання, галузь, вид документу(проект рішення, інформація, регуляторний акт, інше), назву документа.

Якщо шукаєте простим пошуком, уважно та обдумано обирайте текст для пошуку. Вкажіть невелику кількість слів, які якомога точніше окреслюють коло ваших інтересів. Наприклад, такими ключовими словами можуть виступати: «виділення коштів», «оформлення прав власності», «рішення виконкому», «нагородження відзнаками».

В разі, якщо, все ж таки, необхідний Вам документ ви знайти не змогли, зверніться по допомогу до виконкому найзручнішим для Вас способом серед доступних. Або одразу подайте запит, використовуючи електронну форму.
Публічна інформація
Пошук документів
Запити на інформацію