Засоби подачі запитів на доступ до публічної інформації


Запит на доступ до публічної інформації можна подавати у письмовому або електронному вигляді. Шаблон запиту для подачі у письмовій формі є на сайті(або в органах місцевого самоврядування). Зверніть уваги, що для цього потрібно бути зареєстрованим користувачем. Зареєструватися

Щоб подати письмовий запит на доступ до публічної інформації, необхідно звернутися до загального відділу виконкому. Запит складається у вільній формі. Необхідно вказати характер інформації, що вас цікавить, свої дані та за можливістю якомога точніше деталізувати предмет інформації, що потребується.

Найбільш зручним виявляється спосіб подачі електронного запиту. Для цього необхідно лише перейти на сторінку запиту на інформацію. Перед вамии буде зручна форма, в яку легко можна внести необхідні дані. Співробітники виконкому, що відповідають за цю частину роботи, оперативно відреагують та зв'яжуться з вами у найближчий час. Крім того, ви зможете відслідковувати статус вашого запиту. Не забувайте, що для створення електронного запиту до доступу до шуканої інформації необхідно авторизуватися, якщо ви вже маєте профайл на сайті, або зареєструватися, у випадку, коли ви ще не є користувачем сайту.

Приклад правильно заповненої форми електронного запиту на доступ до публічної інформації:
Публічна інформація
Пошук документів
Запити на інформацію