Як ефективно шукати документи у системі обліку

В системі обліку публічної інформації за допомогою фільтрів може проводитися відбір потрібної інформації. Власне інформація представлена в ієрархічних структурах, тобто документи розподілені за роками та засіданнями(сесіями, місяцями). Для зручності дані відображаються у табличному вигляді. Підтримується можливість відбору за будь-якими критеріями та характеристиками документу. В розрізі критеріїв можна сортувати документи за зростанням та спаданням.

До кожного документа, занесеного до системи, додається так звана картка. Вона слугує задля наочного та зручного відображення інформації щодо документа. Як то: тип інформації, вид інформації, місце зберігання та інші.

Крім того, до документа може бути прикріплений аудіозапис, відеозапис або фотографія. В окремих випадках це можуть бути інші матеріали інших форматів.

Запит на доступ до публічної інформації можна подавати у письмовому або електронному вигляді. Шаблон запиту для подачі у письмовій формі є на сайті(або в органах місцевого самоврядування). Як подати запит в електронному вигляді читайте на сайті у відповідному розділі. Зверніть уваги, що для цього потрібно пройти процедуру реєстрації.

В системі доступу існує кілька можливих варіантів пошуку інформації. Перший - за допомогою текстового поля, в якому вводиться власне текст пошуку, та натисненням кнопки «пошук»(цей блок знаходиться у верхній частині сайту). Це найпростіший варіант. Можна скористатися розширеним пошуком, він є у кожному розділі системи.

 

Розширений пошук дає можливість відсіяти непотрібні документи, вказавши більш точні дані для пошуку(відповідно картці документу). Таким чином, можна, наприклад, вказати точний вид документу, тип інформації, галузь, задати відрізок часу або частину назви документу. Після чого можна відсортувати(за зростанням чи спаданням) за критерієм, що цікавить. Для цього достатньо просто натиснути на текст заголовку того чи іншого критерію.
Публічна інформація
Пошук документів
Запити на інформацію