Приклад пошуку інформації


Розберемо пошук потрібної інформації на прикладі. Припустимо, що нас цікавить інформація щодо оформлення прав власності на об’єкти району. Отже, спочатку пишемо в полі пошуку «про права власності». Приблизно так:

Результат цього пошуку буду відображено списком документації, в якій зустрічаються так чи інакше шукані слова. В нашому випадку з правом власності вони виглядають таким чином:

Наступним кроком обираємо один з документів, що можуть нас цікавити. Нам відкриється картка документу, з якою ми можемо ознайомитися, продивитися текст документу та файли, що його супроводжують.

Після чого, нам можуть знадобитися інші документи за темою. Скористаємося розширеним пошуком. Для цього обираємо «Відбір проектів за критеріями». Після чого – «Розширений пошук інформації». Там вкажемо відсіяти результати, наприклад, за датою. Припустимо, що нас цікавлять документи по темі, починаючи с 02.02.2011.

Наостанок можна додатково відсортувати інформацію, обравши один із заголовків таблиці. Будемо мати документи, відсортовані за обраним критеріям. Повторне натиснення відсортує у зворотньому напрямі. Кінцевим результатом буде набір інформації наступного вигляду:
Публічна інформація
Пошук документів
Запити на інформацію