Що таке запит на інформацію


Публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Згідно з затвердженою процедурою для отримання інформації громадянами(фізичними особами, юридичними особами, об’єднаннями громадян) складається у вільній формі запит. Інформаційний запит можна складати письмово в органі місцевого самоврядування або в електронній формі на сайті, заповнивши відповідну форму.

Запит на інформацію необхідний для громадян, що потребують ознайомлення з переліком документації(в тому числі архівної) на тему, яка їх цікавить. Після запиту на інформацію, співробітниками виконкому проводиться відбір потрібної документації та надання її запитуючому.

Серед публічної інформації виділені: Рішення районної у місті ради, Проекти рішень районної у місті ради, Рішення виконкому районної у місті ради, Проекти рішень виконкому районної у місті ради, Розпорядження районного голови, Регуляторні акти. Для отримання доступу до підшивки цих документів або для додаткової інформації і створюється запит.